Neden Karo Halı ?

Karo Halılar daha ekonomiktir. Fire, mekana göre % 1 - % 3 arasında değişir.

Montaj, tackifier veya çift taraflı bant kullanılarak yapılır. Her iki tür montajda da, halıları istendiği taktirde, kolaylıkla yerinden kaldırmak mümkündür. Bu nedenle, çok istisna şartlarda; yıpranan veya kötü görünen karo, değiştirilerek mekanın yeni görüntüsünün devamlılığı sağlanır.

Genel olarak, Dünyada karo halı üretimi yapan fabrikalar da, 50 cm x 50 cm ebatlarındaki karo halılar, 5 m² (20 adet) lik kutular şeklinde paketlenir. Müşterinin isteği doğrultusunda, özel boyutta kesilmiş karo halılar bu genelleme dışındadır. Halıların bu şekilde paketlenmesi, nakliye, yatay-dikey taşıma, montaj ve yeniden taşıma durumlarında, son kullanıcılara büyük avantajlar sağlar.

Kullanılmakta olan halıların, başka bir mekanda da kullanılması isteniyorsa, kolaylıkla sökülüp, yeniden kutulanır ve yeni mekana nakledilir. Eğer, yeni mekanın metrajı fazla ise, ürünün devamı fabrikalardan temin edilir veya renk kombinasyonları kullanılarak, yeni mekanın metraj problemi kolaylıkla çözülür. Ayrıca kullanılan halıya, KURU TEMİZLEME SİSTEMİ için bütçe ayrılamıyor ise, kullanımdaki halıların yerlerini değiştirmek suretiyle, halıların ömrü uzatılmaya çalışılınır. Bununla beraber, her cins halıya, en az yılda bir defa derinlemesine temizlik yaptırılması gerekmektedir.

Karo Halılar Genel Olarak Hangi Kalite Testlerinden Geçerler ?

Karo halı üreticisi fabrikalar, genel olarak ürün yelpazelerini, tüm dünya da geçerli olan aşağıdaki testlere tabi tutup, uluslararası standartlara uygunluk belgelerini alırlar.

Bu standartları sağlayan testlerden bazıları;

  • Boyutsal Kararlılık Testi
  • Durağan Yükleme
  • Hareket Halinde Yükleme
  • Sıcak Somun Deneyi
  • Yürüme Deneyi
  • Dört Ayak Testi
  • Dörtlü Lisson
  • Tekerlekli Sandalye Testi
  • Bilgisayar Statik Kontrol (IBM/ILC Elektrik Direnci) Testi

Şirketler, zamanla olan yeniliklere adapte olmaya hazırlıklı olmalıdır. Karo Halı Merkezi, yatay yapı organizasyonuna sahip en mükemmeli yapmak için gerekli donanıma sahiptir. Karo Halı Merkezinin yapısı ve tavrı çalışanlarımıza işlerinin sahibi olma cesaretini vermiştir. Karo Halı Merkezinin elemanları müşteri memnuniyeti ile yetinmeyip, her zaman mükemmeli gerçekleştirmenin peşinde olmuştur. Karo Halı Merkezinin müşterileri ile ilişkisi sipariş ile başlar, süreklilik arz eder ve halı kullanımı sırasında da devam eder. Karo Halı Merkezinin tecrübesi devamlı olarak, ilk siparişten itibaren müşterisi ile beraberdir.

Doğru ürünün seçimi, renk ve desen konularında danışmanlık hizmetleri, ihtiyacınız olan ürünün tespiti, hesaplanması ve garantili döşeme işçiliği, kuru sistem halı temizliği ve nanoteknoloji uygulaması konularında, siz değerli müşterilerimizden gelecek taleplere, Karo Halı Merkezi olarak hizmet vermekten mutluluk duyarız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili olarak, daha detaylı bilgi almak için lütfen irtibata geçiniz.

 

karo hali 9     karo hali     karo hali 10     karo hali 11